Залишилися питання?   
0800335404 Безкоштовно по Україні
  • 0443337408
  • Згідно з тарифами вашого оператора
UA RU
Генератори QUBE
Генератори QUBE

Максимальна потужність

Номінальна потужність

Паливо

Рівень шуму

Корпуси QUBE
Корпуси QUBE

Форм-фактор корпусу

Форм-фактор МП

Потужність БЖ

Максимальна довжина відеокарти

Максимальна висота кулера CPU

Монітори QUBE
Монітори QUBE

Призначення

Діагональ екрану

Роздільна здатність екрану

Час реакції матриці

Частота оновлення

ДБЖ, стабілізатори, батареї
ДБЖ, стабілізатори, батареї

Виробник (бренд)

Максимальна вихідна потужність

Угода користувача

Публічна оферта

Преамбула

Дорогі відвідувачі сайту Qube.ua, перед використанням сайту, просимо Вас звернути увагу, що користування веб-ресурсом в будь-якому вигляді (в тому числі, але не обмежуючись, розміщенням Вами Замовлень товарів з використанням сайту (Qube.ua), участь в акційних пропозиціях , програмах лояльності, заповнення заявок, форм і т.п.) означає, що Ви ознайомилися з умовами використання сайту (Qube.ua) і повністю з ними погодилися. Дана Публічна оферта обов'язкова для виконання обома сторонами. Якщо ви не згодні з умовами даної Публічної оферти, Вам необхідно відмовитися від використання сайту (Qube.ua).

Значення термінів

Адміністрація - адміністрація сайту Qube.ua, зареєстроване в Україні Товариством з обмеженою відповідальністю «Артлайн Інтеграція», розміщене на веб-сайті (Qube.ua) і знаходиться за адресою: Україна, 04080 Київ, вул. Кирилівська, 104a

Акційний контент - контент, який може бути завантажений за акційною ціною протягом певного часу, про який можна дізнатися у відповідному розділі нашого інтернет магазину.

Замовлення - правильно оформлений запит Покупця (заповнений відповідно до встановлених правил в розділі «Оформлення замовлення») адресований Продавцю, з пропозицією продажу Товару обраного на сайті, із зазначенням його кількості.

Користувач - повнолітня, дієздатна фізична особа, яка використовує даний веб-ресурс і / або його окремі можливості, яка дала згоду на використання сайту згідно умов Публічної оферти і виконала ряд нижчеперелічених умов.

Одержувач - особа, уповноважена отримати товар, вказана Платником в розділі «Оформлення замовлення». Якщо дані не вказані в розділі «Оформлення замовлення», Одержувачем стає Платник.

Платник - особа, яка оплачує замовлення Покупця, якщо дані в розділі «Оформлення замовлення» не вказані, Платником стає Покупець.

Покупець - Користувач пройшов процедуру реєстрації, який здійснює замовлення і розташований до придбання / купівлі товарів, виставлених на продаж Продавцем і розміщених на сайті Qube.ua.

Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, яка має можливість додавати на сайт пропозиції про покупку розміщених товарів. Продавцем може бути, як Адміністрація, так і будь-який користувач, якого Адміністрація наділила правами на розміщення інформації про товар на сайті Qube.ua. Дані Продавця вказуються в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек і т.п., що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).

Пропозиція - інформація про товар, додана Продавцем на сайті, що має в собі відомості про товар, його ціну, спосіб оплати і доставки, інформацію про акції і знижки, а також інші умови покупки товару. Умови угод, представлених на сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови придбання товару.

Сайт - вeб-ресурс, який має адресу в мережі інтернет (Qube.ua), на окремих сторінках (в розділах) якого розміщено правила (умови) реєстрації, оформлення замовлення, акційних пропозицій, програм лояльності, оплати, доставки, повернення товару, гарантії та т.п., а також містить інформацію про Покупця (контактні дані, замовлення, адреси доставки та ін.), за допомогою якого Користувач має можливість зробити покупку необхідного товару.

Товар - матеріальний об'єкт, виставлений на продаж Продавцем, розміщений на сайті, за яким зазначена вартість, назву, опис, характеристики та вказано його наявність. Угода - дана публічна оферта, що включає всі її правила і доповнення до неї.

1. Загальні положення

1.1. Ця Угода регулює порядок доступу користувача до відомостей, розміщених на Сайті, умови використання сайту, а також можливість передачі товарів та інші умови.

1.2. Сайт є майданчиком для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцем.

1.3. Дана угода відповідно до ст. 633, ст. 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України є Публічним договором (офертою) і адресовано невизначеному колу осіб в незалежності від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), що бажають здійснити покупку товарів, відомості про яких зберігаються на Сайті. Оскільки ця Угода є публічною офертою, то отримуючи дозвіл на використання матеріалів сайту, Користувач \ Покупець вважається приєднаним до цієї Угоди.

1.4. Відомості про товар відображаються на Сайті і є динамічними. Це означає, що відомості можуть бути оновлені, змінені і доповнені Адміністрацією в будь-який час без попереднього сповіщення про це користувача. Деякі зміни вступають в силу після їх розміщення на Сайті і застосовуються до будь-якого замовлення, оформленим після їх публікації.

1.5. Інформація про товар Продавця, умови його покупки, ціни і будь-які інші відомості Продавця точно відображаються на Сайті.

1.6. Ця Угода може бути укладена фізичною особою, яка досягла повноліття, що володіє повною дієздатністю, що використовують дану платформу і \ або її окремі функції, яке дало згоду на умови Угоди і повністю приймає на себе зобов'язання, які можуть виникнути в результаті використання сайту і укладення цієї Угоди.

1.7. Замовляючи товар на Сайті, Покупець дає згоду на всі умови цієї Угоди та її додатків.

1.8. Пропозиція на Сайті не є офертою. Однак Покупець після ознайомлення з Пропозицією має право зробити оферту Продавцю способом вибору товару і вказівки необхідної інформації в розділі «Оформлення замовлення». Заповнення даної форми вважається офертою Покупця Продавцю на покупку обраного товару на умовах, зазначених в Пропозиції. Оферту Продавцю може зробити і Користувач, який не пройшов процедуру реєстрації, при цьому він повинен правильно вказати всі необхідні дані в форму «Оформлення замовлення» на Сайті.

1.9. Оферта можна вважати прийнятою Продавцем, якщо він вчинив дії, які свідчать про прийняття оферти Покупця, а саме: фактично відвантажив товар відповідно до умов, передбачених офертою Покупця або дав Покупцеві доступ і можливість завантажити контент через Особистий кабінет.

1.10. Після отримання оферти Покупця Продавець має право запропонувати придбання товару на своїх умовах, ніж було передбачено офертою Покупця. В даному випадку така пропозиція вважається зустрічній офертою і має бути погоджено з Покупцем. Прийняттям зустрічній оферти вважається фактична оплата, отримання Покупцем \ Одержувачем товару на умовах, що визначаються зустрічній офертою. Продавець має право скасувати таку зустрічну оферту до моменту оплати і отримання товару.

1.11. У разі помилкового акцепту Сторони можуть змінити умови тільки в разі своєчасного оповіщення один одного про ситуації, що склалася.

1.12. Достатнім доказом прийняття оферти Продавцем або зустрічної оферти (тобто узгодження Сторонами всіх істотних умов продажу товару) є фактична його оплата, отримання товару Покупцем \ Одержувачем.

1.13. Прийняттям Продавцем оферти Покупця не рахується прийняттям напрямок Продавцем \ Адміністрацією засобами електротехнічної (sms-інформування, електронна пошта, телефон і т.п.) або іншого зв'язку повідомлення Продавця / Адміністрації про одержання Замовлення Покупця або про терміни його отримання і / або про ціну товару . Дане повідомлення є лише повідомленням про отримання Продавцем оферти Покупця (але не про прийняття) і містить відтворення умов оферти, наданої Покупцем.

1.14. Відомості про товар представлені безпосередньо на Сайті, крім цього при отриманні товару, до моменту підписання документів, що підтверджують отримання товару, Покупець \ Одержувач повинен ознайомитися з інформацією про товар, що міститься на Товарі і / або упаковці та / або в товаросупровідних документах. Для отримання більш детальної інформації, Покупець / Одержувач повинен зв'язатися з Продавцем і задати всі його питання, до моменту отримання товару.

1.15. Знижки та акції не сумуються між собою.

1.16. Знижка по промокодом не може бути використана при покупці подарункового сертифікату.

1.17. Ви можете сплатити будь-який товар на сайті подарунковим сертифікатом (винятком є ​​покупка нового подарункового сертифікату).

1.18. Власником прав інтелектуальної власності на поширення Контенту, представленого на Сайті, є компанія Qube.ua, яка зареєстрована за адресою: (індекс, місто, вулиця, номер будинку). Використання текстових та фото / відео матеріалів Сайту можливе лише з дозволу Адміністрації.

1.19. Даний сайт: (Qube.ua) може бути використаний іншими суб'єктами господарювання на основі відповідних договорів оренди та / або надання послуг та ін. В свою чергу ці суб'єкти господарювання можуть здійснювати продаж товарів кінцевим споживачам, і нести відповідальність за даної продукції перед кінцевими споживачами.

2. Реєстрація на сайті і порядок оформлення Замовлення

2.1. Для здійснення покупок на сайті, Користувач повинен пройти процедуру реєстрації. Для цього необхідно перейти у вкладку «Вхід» і ввести дані в форму для реєстрації. Адміністратор має право відхилити будь-яку заявку про реєстрацію та / або припинити чиюсь реєстрацію на Сайті.

2.2. Також Користувач має можливість здійснити Замовлення товару без створення особистого профілю, але при цьому він повинен правильно вказати інформацію в обов'язкових для заповнення полях в розділі «Оформлення замовлення».

2.3. Під час реєстрації на Сайті, а саме при введенні даних в реєстраційну форму та створенні Особистого профілю, Користувач бере на себе зобов'язання надавати інформацію, виділену як обов'язкова, в повній мірі, а також Користувач бере на себе відповідальність за достовірність, правильність та актуальність необхідної для надання інформації. У разі надання зареєстрованим Користувачем неправдивої інформації, Адміністрація Сайту має повне право заблокувати Обліковий запис без будь-яких пояснень і компенсацій.

2.4. При реєстрації, а також оформленні Замовлення, Покупець підтверджує свою згоду з правилами і умовами сайту, і зобов'язується не порушувати встановлені порядки.

2.5. Замовлення переходить в стадію виконання, а договір між Продавцем і Покупцем вважається укладеним після підтвердження замовлення Покупцем. Дану процедуру можна виконати за допомогою підтвердження через електронну пошту або номер мобільного телефону, зазначеного при реєстрації.

2.6. Продавець може відмовити у виконанні Замовлення в разі відсутності товару на складі. Він повинен зв'язатися з Покупцем і повідомити його про те, що трапилося. При такому розвитку подій, все обов'язки сторін, пов'язані з даними Замовленням - припиняються, а в разі передоплати або оплати товару - гроші повертаються Покупцю.

2.7. Якщо Продавець не може зв'язатися з Покупцем для підтвердження замовлення - він має право скасувати це замовлення.

3. Вартість і умови оплати товарів

3.1. Вартість товару, не включає в себе ціну за доставку і вказана у відповідному розділі на сайті.

3.2. Продавець має право змінювати ціну на свої товари без попередження. Однак Продавець не може змінювати вартість вже замовленого товару після його підтвердження згідно з правилами продажу.

3.3. Замовлення оплачується в гривнях, національній валюті.

3.4. Покупець має можливість оплатити своє замовлення готівкою або безготівковими коштами при замовленні товару, через термінал, кур'єру при отриманні, на точці видачі служб доставки, поштою або в магазині компанії Qube.

3.5. Оператором з питань прийому замовлень, оплати і доставки є співробітник компанії Qube, якій належить обраний Користувачем товар.

3.6. Покупець повинен повністю оплатити товар до моменту його передачі Продавцем.

3.7. У разі скасування замовлення Покупцем або Продавцем, сплачені грошові кошти повертаються Платнику, за винятком коштів, які були витрачені на доставку до моменту скасування замовлення.

3.8. Перегляд каталогу товару представленого на веб-сайті Qube.ua, є безкоштовним для користувачів Сайту.

3.9. При скасуванні замовлення або здійсненні повернення, грошові кошти повертаються Покупцю.

3.10. Виплата грошових коштів при поверненні товару, проводитися тільки після отримання Продавцем товару та заповнення ним заявки на повернення.

3.11. Повернення грошових коштів може відбуватися одним із таких способів: на банківську карту, з якої була проведена оплата Покупцем; шляхом здійснення поштового переказу.

3.12. Час повернення грошових коштів безпосередньо залежить від способу виплати (на карту - від однієї години до 3-х банківських днів, при поверненні поштовим переказом - до 15 днів).

3.13. Додаткові правила і умови повернення грошових коштів ви можете знайти у відповідних розділах Сайту.

3.14. За покупки на сайті Qube.ua можуть нараховуватися бонусні кошти, якими можна здійснювати повну або часткову оплату товарів. Порядок нарахування бонусів на рахунок і правила їх використання можна знайти у відповідному розділі сайту.

3.15. Продавець може вибирати зручні для нього способи оплати товару, розміщеного на Сайті.

4. Порядок передачі товару

4.1. Доставка товару проводиться по всій території України, за винятком АР Крим і тимчасово окупованих територій.

4.2. Доставка замовленого товару здійснюється за вказаною адресою протягом 5 днів з моменту оформлення замовлення. Доставка по Києву здійснюється в день підтвердження замовлення з попередньо узгодженими умовами доставки.

4.3. При замовленні від 11000 гривень, доставка здійснюється безкоштовно, за рахунок компанії Qube. (Винятком є ​​великогабаритний товар).

4.5. Покупець самостійно може вибрати спосіб доставки при оформленні замовлення, це може бути: доставка кур'єром за вказаною адресою; отримання товару в одному з відділень служби доставки, яке ви вказали при оформленні замовлення; самовивіз з відділення Qube.

4.6. Вартість доставки залежить від її способу. Її ціна регулюється службою, яка виконує доставку. Детальніше про ціни і способи доставки ви можете дізнатися в розділі «Оформлення замовлення».

4.7. Продавець відповідає за доставку і контролює її здійснення до зазначених термінів, однак форс-мажори, які можуть трапляться в ході непередбачених обставин, знаходяться поза компетенцією Продавця, тому в разі такого результату, Продавець зобов'язується інформувати Покупця про нові дати і часу доставки за допомогою зв'язку з телефону або електронній пошті.

4.8. Моментом отримання товару Покупцем є підписання Одержувачем \ Покупцем документа, що підтверджує факт прийняття замовленого ним товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку і т.п.) або фактичного отримання Одержувачем \ Покупцем товару і здійснення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Для видачі Товару Одержувачу останній зобов'язаний пред'явити при отриманні Товару документ, що засвідчує особу (паспорт, права і тд).

4.9. Продавець не несе відповідальності за дії служби доставки товарів. Тому Покупець, перед отримання замовлення, зобов'язаний перевірити цілісність товару, наявність чека, гарантії і тд. У разі якихось ексцесів, Покупець повинен звернутися до служби доставки і пред'явити їм свої претензії.

4.10. Покупець має повне право порушити цілісність упаковки товару, провести огляд товару, а також розпорядитися товаром будь-яким іншим способом на свій розсуд, але після його повної оплати. Певне положення не позбавляє Покупця прав, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів» про повернення товару належної та неналежної якості.

4.11. Покупець має право призначити Одержувачем замовленого товару третя особа. В даному випадку Покупець повинен вказати у формі Замовлення інформацію, необхідну для ідентифікації отримувача і доставки йому товару. На відносини Сторін в такому випадку діють положення ст. 636 Цивільного кодексу України.

4.12. Продавець на свій розсуд може вибрати відповідні способи доставки при замовленні товару (п. 4.5.).

5. Гарантійні умови

5.1. За умови правильного поводження з товаром, Продавець відповідає за високу якість товару протягом строку гарантії. Гарантія надається на різний термін від 14 днів до 38 місяців, в залежності від типу товару.

5.2. Гарантія вступає в силу з моменту отримання товару Покупцем, що фіксується у відповідному документі. Всю інформацію, пов'язану з гарантійними умовами ви зможете знайти і ознайомитися у відповідному розділі сайту.

6. Повернення товару

6.1. Повернення товару неналежної якості

6.1.1. Повернення товару неналежної якості проводиться в плині часу встановленого умовами гарантії для цієї категорії товарів, за правилами, встановленими законодавством, документами на товар та / або зазначені Постачальником при наданні відомості про товар.

6.1.2. У разі несправності товару з вини виробника, Продавець зобов'язується в зазначені порядки і терміни, повернути повну вартість товару Покупцеві, згідно з правилами публічної оферти.

6.1.3. Покупець повинен пред'явити свої вимоги у вигляді письмової заяви за адресою: Україна, 04080 м.Київ, вул. Кирилівська, 104

6.1.4. При наявності технічного паспорта, гарантійного талона або інших документів про товар, Покупець зобов'язаний надати їх Продавцю для подальшого надання послуги повернення.

6.1.5. Продавець має право відмовитися від приймання товару, відправленого Покупцем без надання вищевказаних документів, а також не розглядати заяву (претензію) Покупця до усунення допущених ним недоліків. У разі, якщо Покупець не направить зазначені документи протягом 1 (одного) місяця, зобов'язання продавця щодо забезпечення збереження такого спрямованого товару припиняються, і він має право розпорядитися товаром на свій розсуд. Продавець не зобов'язаний здійснювати зворотний відправку товару, заяву за яким оформлено неналежним чином і не представлені належні документи.

6.1.6. Продавець має право відмовити Покупцеві в поверненні коштів, якщо він зможе довести, що дефекти товару виникли через порушення Покупцем правил використання та зберігання товару, а також умов його повернення.

6.1.7. Вимоги Покупця розглядаються протягом 14 робочих днів з моменту їх отримання.

6.2. Додаткову інформацію з приводу повернення товару, ви зможете знайти у відповідних розділах сайту.

7. Доступ до Сайту

7.1. Адміністрація докладає всіх можливих зусиль для забезпечення належного функціонування сайту, проте не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань, передбачених цією Угодою, а також за шкоду, заподіяну в зв'язку з цим, в результаті, але не обмежуючись: неправомірними діями третіх осіб; помилками в роботі сайту, зумовленими помилками в коді, комп'ютерними вірусами та іншими сторонніми фрагментами коду в програмному забезпеченні Сайту; відсутністю з'єднання між пристроєм Користувача і сервером Сайту, а також між сервером Сайту і мережею Інтернет; проведенням державними органами та іншими належним чином уповноваженими організаціями оперативних заходів, що впливають на роботу Сайту; виконанням оновлень програмного забезпечення Сайту; за прийнятними і набрав чинності рішенням уповноважених органів державної влади.

7.2. Адміністрація залишає за собою право: заблокувати доступ до Сайту; скасувати всі покупки, здійснені шляхом використання несанкціонованого доступу; стягнути відшкодування збитків, заподіяних використанням неавторизованого доступу до Сайту; заборонити доступ до оплати бонусним рахунком. З метою недопущення несанкціонованого автоматичного сканування Сайту, а також використання сайту з метою проведення шахрайських дій і при наявності обґрунтованої підозри у зловживаннях з боку Користувача.

8. Відповідальність Сторін

8.1. Покупець \ Користувач сайту дає свою згоду і гарантію не робити будь-які дії, що порушують законодавство України або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних прав, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормального функціонування Сайту і його сервісів.

8.2. У разі несанкціонованого доступу до аккаунту Покупця, Користувач зобов'язаний проінформувати Адміністрацію про доступ до Сайту третіх осіб. Повідомлення Адміністрації проводиться за допомогою Служби підтримки сайту.

8.3. Особистий профіль на Сайті дає можливість його використовувати виключно одним користувачем Сайту. Передача даних профілю третім особам - не допускається. Адміністрація має повне право скасувати покупки і заблокувати аккаунт, в разі виявлення фактів передачі профілю в колективне користування або в користування третіх осіб.

8.4. Користувачеві / Покупцеві забороняється пропонувати або використовувати відомості, представлені на Сайті (в тому числі Контент), в комерційних цілях без письмової згоди його авторів / правовласників і Адміністрації Сайту, а також будь-яким іншим способом поширювати отриманий Контент, його копії.

8.5. Приймаючи умови Угоди, Користувач \ Покупець підтверджує, що ознайомлений і згоден з умовами цієї Угоди.

8.6. Коментарі та інші записи Користувача \ Покупця на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та моральності.

8.7. Використання матеріалів сайту допускається лише за погодженням з Адміністрацією. При цитуванні, обов'язково потрібно вказати посилання на сайт.

8.8. Користувач / Покупець несе повну відповідальність за правильність інформації, зазначеної при реєстрації та оформленні замовлення. У разі виникнення проблем з доставкою, відправкою і видачею товару через невірно наданої інформації, Покупець компенсує Продавцеві всі збитки.

8.9. Продавець не несе відповідальності за фінансові операції, які здійснює Платник. Відповідальність повністю лежить на установах, що надають банківські послуги, обраних Користувачем при оформленні замовлення.

8.10. Адміністратор не несе відповідальності за роботу інтернет провайдерів, процесингових центрів, платіжних систем, операторів зв'язку, банківських установ, сервісів оплати Visa / MasterCard, в результаті яких необхідні відомості, дані не надійшли або надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені. Будь-які претензії і суперечки по проведенню платежів і отримання грошових повернень Платник посилає такий самостійно обраної компанії, а в разі неможливості їх вирішення мирним шляхом вони вирішуються відповідно до положень розділу 8 цієї Угоди.

8.11. У разі невідповідності фактичних умов продажу, Покупець має право відмовитися від отримання товару і вимагати повернення повної його вартості. Цим правом можна скористатися до підписання документів про отримання товару.

8.12. Адміністратор сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

8.13. Відповідальність Адміністратора не може перевищувати вартості придбаних товарів на Сайті і не включає будь-яку упущену вигоду, непрямі збитки, збиток, нанесений третім особам.

8.14. Відповідальність за доставку, її терміни, а також за цілісність товару несе компанія, що забезпечує доставку товару.

8.15. Відповідальність Продавця при зміні умов пропозиції до продажу і продажу товару обмежується правом Користувача \ Одержувача \ Покупця відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів.

9. Вирішення спорів і застосовне право

9.1. Ця Угода складена відповідно до законодавства України. Користувач \ Покупець, що знаходиться за межами цієї юрисдикції, повністю згоден підпорядкувати правовідносини, що виникають під час будь-якого користування Сайтом, законодавству України, а ці умови діють до нього в максимальному дозволеному її юрисдикцією обсязі без застосування будь-яких колізійних норм.

9.2. Сторони підтверджують, що в разі якщо будь-яка умова цього договору стане або буде визнано недійсним у зв'язку з невідповідністю закону, ця умова не буде прийматися до уваги або ж Сторонами будуть вживатися заходи щодо зміни договору в тій мірі, щоб зробити договір дійсним і зберегти в повному обсязі наміри Сторін.

9.3. Якщо спір між Покупцем і Продавцем неможливо залагодити протягом 30 днів, конфлікт улагоджується відповідно до чинного законодавства України.

10. Використання персональних даних Користувача

10.1. Інформація, зазначена Користувачем при реєстрації (ПІБ, номер мобільного телефону, e-mail, поштова адреса і т.п.), є його персональними даними. Персональні дані користувача є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка персональних даних здійснюється Адміністрацією відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та іншими нормативно-правовими актами України. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Користувачем.

10.2. Своєю згодою до цієї Угоди Користувач добровільно надає Адміністрації, зазначені в реєстраційній формі персональні дані для реєстрації в інформаційній системі в якості Користувача, а також з метою підтримки довгострокового співробітництва з Адміністрацією Сайту. Користувач також дає згоду на використання його персональних даних для обробки Замовлень на придбання товарів, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність Адміністрації.

10.3. Користувач дає право Адміністрації здійснювати обробку його персональних даних, в тому числі: записувати персональні дані в бази даних Адміністрації (без додаткового повідомлення Користувача про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміна (в разі необхідності).

10.4. Власником наданих Користувачем персональних даних є Qube.ua, яка зареєстрована на території України за адресою: Україна, 04080 м.Київ, вул. Кирилівська, 104

10.5. Для редагування своїх персональних даних, в разі їх зміни, Користувач повинен надати нові відомості Адміністрації за допомогою Служби підтримки або шляхом самостійного виправлення правильності даних у відповідному розділі Особистого профілю. У разі невиконання Користувачем цієї вимоги, Адміністрація не несе відповідальності за несприятливі наслідки, пов'язані з використанням застарілих даних.

10.6. При своєму бажанні Користувач Сайту може заборонити використання своїх персональних даних. Для цього Користувачеві необхідно створити звернення до Служби підтримки за телефоном, вказаним на Сайті, з відповідним повідомленням.

10.7. Адміністрація не приймає реєстраційні дані Користувача в разі їх неправильної подачі.

10.8. Адміністрація зобов'язана інформувати Користувача про його можливості та винагороди. Адміністрація не несе відповідальність за повідомлення, які не були доставлені не з їхньої вини.

10.9. Для цілей, передбачених п. 10.2. Угоди, Користувач надає Адміністрації право відправляти йому будь-яку інформацію комерційного і / або інформаційного характеру, а також інформацію про інших споживчих пропозиціях поштою, електронною поштою, телефоном, SMS, viber-повідомленнях, здійснювати дзвінки на вказаний в реєстраційній формі облікового запису телефонний мобільний номер .

10.10. Інформація про користувача, зазначена при реєстрації, є конфіденційною. Доступ до даних мають виключно уповноважені особи Адміністрації і сам Користувач, а також ці дані можуть бути надані на вимогу правоохоронних та / або інших органів відповідно до чинного законодавства.

10.11. Відповідальність за неправдивість вказаних даних в Особистому профілі несе Користувач.

11. Інші умови

11.1. Всі правила і умови здійснення / виконання окремих дій / операцій, розміщені у відповідних розділах сайту, є невід'ємними частинами (як Додатки) цієї Угоди, що визначають зобов'язання для обох сторін. У разі якщо умови, зафіксовані в тексті цієї Угоди, і умови, зазначені в його додатках (розділах сайту) відрізняються, Сторони керуються умовами, визначеними в додатках. Продаж товару Продавцем Покупцю регулюється цим Договором, а також Законом України «Про електронну комерцію», Законом України «Про захист прав споживачів», Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями та іншими законодавчими актами в частині, що не суперечить специфіці електронної комерції .

11.2. При оформленні замовлення Покупець підтверджує, що: - він ознайомився і погодився з усіма умовами, викладеними в даній Публічної оферти, і беззастережно їх приймає; - всі дії, які їм будуть здійснені, не суперечитимуть умовам цієї Угоди.

11.3. Адміністрація має право без попереднього повідомлення вносити зміни в текст цієї Угоди та / або додатків. Зміни в Публічну оферту вступають в силу після їх публікації і застосовуються до будь-якого замовлення, зробленого після їх публікації.

11.4 Користувач зобов'язаний ознайомитися і погодитися з усіма пунктами цієї Угоди, в іншому випадку - Користувач повинен припинити використання Сайту.

11.5. Продавець і Покупець підтримують зв'язок за допомогою використання електронної пошти, телефонного зв'язку (SMS і т.д), додатків, оголошень і / або повідомлень. Покупець погоджується, що всі повідомлення дані або інша інформація, що надається в електронному вигляді, мають юридичну силу і прирівнюються до документів, складених в письмовій формі.

11.6. Зареєструвавшись на сайті, Покупець надає свою згоду на отримання оновленої інформації, інформаційних бюлетенів з останніми новинами, новими надходженнями, спеціальними пропозиціями та оголошеннями про продаж через будь-які засоби зв'язку, включаючи електронні повідомлення (e-mail), SMS-повідомлення та ін.

11.7. Якщо Покупець бажає відмовитися від розсилки повідомлень, що стосуються цієї Угоди \ Сайту, він повинен звернутися в Службу підтримки, зателефонувавши або надіславши електронного листа по електронній пошті, зазначеної на Сайті, з проханням відписати його від розсилки. Запит буде виконаний протягом доби з моменту його надходження.

11.8. Адміністрація має право заблокувати Покупця (позбавити його можливості замовляти і купувати товари), звертатися з відповідними заявами в правоохоронні органи і передавати їм дані такого Покупця в разі, якщо будь-які дії Покупця на думку Продавця носять ознаки шахрайства та можуть завдати шкоди інтересам інших користувачів \ Покупців або третіх осіб.

11.9. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним, не тягне недійсності інших положень Угоди.